Krim s tesno zmago v polfinale pokala Slovenije

Rokometašice Krima Mercatorja so v četrtfinalu pokalnega tekmovanja s 27:26 premagale Celje Celjske mesnine.

21. januar 2016 22.16
M. Ž.
M. Ž.

Ljubljana - Rokometašice Krima Mercatorja so na zadnji tekmi pokala Slovenije tesno premagale Celje Celjske mesnine s 27:26 in se kot zadnje uvrstile v polfinale.

Favorizirane Krimovke so prvi polčas dobile s tremi goli razlike (14:11), v nadaljevanju pa so imele kar nekaj težav s tekmicami in so zmagovalca odločile šele v zadnji minuti z golom Polone Barič.

Pri Krimu je bila najboljša strelka Tamara Mavsar s 14 goli, Mirjeta Bajramoska jih je dodala 6.

Pri Celju je bila najbolj razpoložena Katarina Regner z 8 goli, Alja Jankovič je vknjižila 7 golov.

Na zaključnem turnirju pokala Slovenije bodo igrale še rokometašice Krke, Zagorja in Mlinotesta Ajdovščine.