Kljub golu Anžeta Kopitarja še tretji zaporedni poraz Kraljev

Slovenski hokejski as Anže Kopitar je dosegel gol za 3:2 za Los Angeles Kings, ki so kljub temu klonili proti Winnipeg Jets s 4:3.
Fotografija: Kopitar je pred tekmo poklonil dres Los Angelesa sodniku, ki je sodil zadnjo tekmo v ligi NHL. FOTO: James Carey Lauder/Reuters

Hokejisti Winnipeg Jets so v severnoameriški hokejski ligi NHL doma s 4:3 premagali Los Angeles Kings. Slednje je v vodstvo s 3:2 povedel njihov kapetan Anže Kopitar, ko je plošček poslal v mrežo v 14. minuti druge tretjine po podaji Adriana Kempeja.

Kralji so kljub temu izgubili tretjič v nizu, Winipeg pa je končal niz šestih porazov. Cole Perfetti je dosegel dva gola in podajo, tudi odločilni zadetek za zmago v 14. minuti tekme. Kyle Connor je prispeval tri podaje, Josh Morrissey pa gol in podajo. Poleg Kopitarja sta bila za goste uspešna še Viktor Arvidsson in Kevin Fiala.