Uredništvo

Fotografija: Foto Mali Igor
Odpri galerijo
Foto Mali Igor
Za stik z uredništvi tiskanih in spletnih edicij Dela, Nedela in revijalnih prilog izberite med spodnjimi možnostmi. Svojo pošto naslavljajte na ustrezne redakcije, saj vam ne moremo zagotoviti, da bodo prejemniki vašo pošto preposlali ustreznemu naslovniku. Na vaša vprašanja bomo poskusili odgovoriti čim prej, vendar vedite, da uredništvu morda ne bo uspelo vedno odgovoriti na vašo elektronsko pošto, zlasti v primeru sporočil za javnost.

Delo, Nedelo, delo.si:
odgovorni urednik Bojan Budja – bojan.budja@delo.si, telefon: 01/ 47 37 701

Namestnici:
Katja Svenšek – katja.svensek@delo.si, telefon: 01/ 47 37 385
Olga Cvetek –  olga.cvetek@delo.si, telefon: 01/ 47 37 204 
 
Pomočnik:
Janez Voler – janez.voler@delo.si, telefon: 01/ 47 37 496
 
Uredništvo digitalnih vsebin:
Urednica: Neda Došenović – neda.dosenovic@delo.si,internet@delo.si, telefon: 01/ 47 37 136
 
Uredništva:
 
Centralna redakcija:
Rok Tamše – rok.tamse@delo.si, centralna@delo.si, telefon: 01/ 47 37 846
Novica Mihajlović – novica.mihajlovic@delo.si, centralna@delo.si, telefon: 01/ 4737 386, 01/ 47 37 846
Aleksander Zupanc – aleksander.zupanc@delo.si, centralna@delo.si, telefon: 01/ 47 37 102, 01/ 47 37 846
 
Uredniki:
Tanja Jaklič (Kult, Panorama, Trip, Ambienti) – tanja.jaklic@delo.si, panorama@delo.si, telefon: 01/ 47 37 303
Marjana Kristan Fazarinc (Posebni projekti) – marjana.kristan@delo.si, pd@delo.sikariera@delo.si, telefon: 01/ 47 37 216

Zunanja politika:
Gašper Završnik – gasper.zavrsnik@delo.sizunanja@delo.si, telefon: 01/ 47 37 135

Gospodarstvo:
Janez Tomažič – janez.tomazic@delo.sigospodarstvo@delo.si, telefon: 01/ 47 37 385

Kultura:
Andrej Predin – andrej.predin@delo.sikultura@delo.si, telefon: 01/ 47 37 341

Šport:
Jernej Suhadolnik – jernej.suhadolnik@delo.sisport@delo.si, telefon: 01/ 47 37 189

Sobotna priloga:
Ali Žerdin – ali.zerdin@delo.sisobotna@delo.si, telefon: 01/ 47 37 331

Nedelo:
Agata Rakovec Kurent – agata.rakovec@delo.sinedelo@delo.si, telefon: 01/ 47 37 835

Odprta kuhinja:
Karina Cunder Reščič – karina.cunder@delo.si, telefon: 01/ 47 37 329


Fotografija:
Matej Družnik – matej.druznik@delo.sifoto@delo.si, telefon: 01/ 47 37 360

Likovni urednik:
Ermin Međedović – ermin@delo.si, telefon: 01/ 47 37 125


Pisma bralcev:
Katarina Fidermuc – katarina.fidermuc@delo.sipisma@delo.si, telefon: 01/ 47 37 224

 
 
Revijalne priloge
Ona:
odgovorna urednica Sabina Obolnar
sabina.obolnar@delo.siona@delo.si, telefon: 01/ 47 37 100

Deloindom:
urednica Julijana Bavčar
julijana.bavcar@delo.sideloindom@delo.si, telefon: 01/ 47 37 317

Polet:
odgovorni urednik Primož Kališnik
primoz.kalisnik@delo.sipolet@delo.si, telefon: 01/ 47 37 393

Vikend:
odgovorna urednica Mateja Košir
mateja.kosir@delo.sivikend@delo.si, telefon: 01/ 47 37 323

Super 50:
v. d. odgovornega urednika Grega Kališnik
grega.kalisnik@delo.si, telefon: 01/ 47 37 306

Svet kapitala:
odgovorna urednica Petra Kovič
petra.kovic@delo.sisvetkapitala@delo.si, telefon: 01/ 47 37 493