Kljub temu da je osvojila 22 naslovov na največjih štirih turnirjih na svetu in da velja za najboljšo teniško igralko v zgodovini, Steffi Graf pravi, da je bila zmaga na olimpijskih igrah v Seulu nekaj, kar jo je presegalo kot posameznico. Štiri leta poprej v Los Angelesu je kot 15-letnica slavila na turnirju, s katerim se je tenis po dolgem premoru v olimpijsko rodbino vrnil kot demonstracijski šport, v Barceloni je bila srebrna.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji