Zagovorniki demokracije in človekovih pravic medtem mnogokrat zaprepadeni molčijo.
Galerija
Elon Musk razgrajuje državno upravo, seka financiranje programom za zdravstvo, znanost, podnebne spremembe ... FOTO: Christopher Furlong/Getty Images/AFP
Novinar BBC John Simpson je nedavno dejal, da v življenju pridejo leta, ko svet doživlja temeljne, pretresljive spremembe. Letos smo na dobri poti, da bomo preživeli eno od takih let, ko se uničijo temeljne predpostavke o delovanju našega sveta. Danes poteka boj, v katero smer bo šel svet – in tisti, ki jim je mar za principe enakosti, svobode, pravic in demokracije, bodo imeli veliko dela.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji