Obvezno zmanjšanje porabe v urah največjega povpraševanja, omejitve prihodkov proizvajalcev elektrike in posebna dajatev za energetska podjetja, ki z uporabo fosilnih goriv kujejo mastne dobičke, so trije deli svežnja, ki ga bodo na zasedanju jutri v Bruslju politično potrjevali ministri EU, pristojni za energijo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji