Peter John Stevens je prestal zadnji reprezentančni nastop v bazenu. Katja Fain si tega SP ne bo ohranila v posebej lepem spominu. V nedeljo le Sašo Boškan.
Galerija
Udarna disciplina Petra Johna Stevensa je bila 50 m prsno. FOTO: Jože Suhadolnik/Delo
Predzadnji dan svetovnega prvenstva v 25-metrskem bazenu v Budimpešti so nastopili trije slovenski plavalci, med njimi Peter John Stevens zadnjič za reprezetanco. Kako doživlja svoje slovo, kam mu uhajajo spomini, zakaj je bila po plavalnii plati tako pomembna vloga njegove mame? Kje gre iskatii razloge za padec Katje Fain? In kako zimo pričakuje Sašo Boškan?
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji