Ministrstvo za finance se bo na mednarodnih finančnih trgih še drugič letos zadolžilo. Iz sporočila na spletni strani ministrstva je razvidno, da namerava povečati izdajo desetletne obveznice RS93. Ta obveznica je bila izdana v začetku letošnjega januarja in ima triodstotno kuponsko obrestno mero. Zadolžitev bo večinoma porabljena za financiranje trenutnih potreb proračuna.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji