Različne panožne zbornice so se v času epidemije izkazale kot pomemben sogovornik pri sprejemanju vladnih ukrepov za posamezne panoge in tudi zdaj so relevantne organizacije, ki podajajo predloge in pripombe na vse, kar zadeva poslovanje njihovih članov. A koristi od tega nimajo le člani, ampak vsi iz panoge ali celo celotnega gospodarstva, zato so v GZS in OZS prepričani, da bi bilo treba to ustrezno sistemsko urediti.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji