Visokošolskemu ministrstvu je ljubljanska občina poleti ponudila možnost odkupa prostorov Akademskega kolegija, kjer domuje okoli 200 študentov. Čeprav so na magistratu nedavno pojasnili, da pogovori še potekajo, se je očitno zgodil preobrat. Resorno ministrstvo se je namreč odločilo, da bodo prostore študentskega doma za Bežigradom odkupili, prihodnje leto pa tudi prenovili.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji