Bijol in Lovrić neuspešna v Torinu

V 17. kolu italijanskega nogometnega prvenstva poraz Udineseja v gosteh proti Juventusu.
Fotografija: Član Udineseja Jaka Bijol v dvoboju z igralcem Juventusa Moisejem Keanom. FOTO: Isabella Bonotto/AFP

Nogometaši Udineseja so v 17. kolu italijanske lige na gostovanju pri Juventusu v Torinu izgubili z 0:1. V dokaj izenačeni tekmi je na koncu odločil zadetek Danila v 85. minuti. Takrat je zadel iz bližine po podaji z leve strani Federica Chiese. Jaka Bijol je igral celo tekmo za Videmčane, Sandi Lovrić pa do 70. minute.

Z osmo zaporedno zmago in hkrati z osmo zaporedno brez prejetega zadetka se je Juventus vsaj začasno prebil na drugo mesto prvenstvene lestvice. Že pred omenjeno tekmo je Fiorentina doma premagala Sassuolo z 2:1, odločilni gol je v prvi minuti sodniškega dodatka iz enajstmetrovke dosegel argentinski napadalec Nicolas Gonzalez.