Udinese ne zna zmagati niti proti zadnjemu

Nogometaši iz Vidma v 27. kolu italijanskega prvenstva ponovno niso vknjižili treh točk, imajo že 15 neodločenih izidov.
Fotografija: Videm Sandija Lovrića si je nabral goro remijev. FOTO: Udinese Calcio/Petrussi
Videm Sandija Lovrića si je nabral goro remijev. FOTO: Udinese Calcio/Petrussi

Nogometaši Udineseja so v 27. kolu italijanske lige igrali proti zadnjeuvrščeni Salernitani. Tekma se je končala z 1:1, za Videmčane je bil to 15. remi v sezoni.

Udinese se je Sandijem Lovrićem, ki je igral vso tekmo, ter brez Jake Bijola in Davida Pejičića proti Salernitani znašel v zaostanku v deseti minuti po golu Louma Tchaoune, izenačil pa je ob koncu prvega polčasa prek Hassana Kamare. Kot se je izkazalo, je bil to tudi končni izid, čeprav so domači Videmčani od 66. minute igrali brez izključenega Festyja Eboseleja.

Roma je brez Lovra Goliča v gosteh pri Monzi vpisala zanesljivo zmago s 4:1, potem ko sta Romelu Lukaku in Paulo Dybala dosegla po gol in podajo. Torino in Fiorentina sta se razšla z 0:0, pri čemer so Torinčani ves drugi polčas igrali brez izključenega Samueleja Riccija.