Steber slovenske obrambe Matej Gaber prihodnje leto računa na uspeha na SP in OI ter F4 s Szegedom. Sezona 2019/20 za pozabo: brez EP, neuspeli operaciji, predčasen konec.

Galerija
Matej Gaber je dobitnik brona na SP 2017. To je bilo tudi zadnje veliko tekmovanje, na katerem je sodeloval. FOTO: Uroš Hočevar
Bolj ko se je januarja EP na Švedskem približevalo odločilni fazi, bolj se je moralo kolcati nesojenemu reprezentantu Mateju Gabru. Ko so borcem Ljubomirja Vranješa pojenjale moči, je bilo mogoče slišati, kako močno se pozna odsotnost stebra obrambe. Morda bi s Škofjeločanom naši rokometaši naredili še korak več in osvojili kolajno.
»Ne spomnim se, da bi se mi kolcalo, da sem bil na robu živčnega zloma med polfinalom proti Špancem, pač. Če bi tekma trajala še tri minute, bi jih 'počili', o tem sem prepričan,« si je nohte grizel Gaber, preveč skromen, da bi rekel, kako bi bilo, če bi bilo ...
Preberite še:
Gaber si noče zagreniti medenih tednov
Matej Gaber s strgano očesno veznico (VIDEO)
Gaber več kot steber obrambe
»Že res, da bi imel selektor z mano več rotacije, a kdo ve, če ne ...
Komentarji