Na začetku letošnjega leta smo spremljali visoka pričakovanja analitikov glede morebitnega nižanja obrestnih mer centralnih bank. Že takrat sem se čudil silnemu optimizmu kolegov, saj so bili signali centralnih bank veliko bolj previdni. Če sem bil tedaj presenečen nad pričakovanji, me danes presenečajo odločitve centralnih bank, zlasti ameriške, ki kljub pričakovanjem še ni storila koraka proti nižanju obrestnih mer.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji