Konec tedna so v naši soseščini zaznamovali prizori nepreglednih množic ljudi, zbranih pod žgočim poletnim soncem. Poleg Beograda so te preplavile tudi središče Budimpešte, odločene, da zaščitijo pravice skupnosti LGBT+, pa tudi demokratične svoboščine, pred vse bolj avtoritarnimi vzgibi madžarskih oblasti.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji