Opažamo, da poskušajo eksponenti zasebnega interesa v zdravstvu zabrisati jasen odgovor na zastavljeno vprašanje. Pogosto je slišati, da je javno zdravstvo vse, kar je javno financirano, zato naj bi imeli status javnega tudi koncesionarji. In ker bomo v skrajševanje čakalnih dob v kratkem najverjetneje vključili tudi čiste zasebnike, bi po tej logiki del javnega zdravstva postali tudi slednji.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji