
Postanite naročnik | že od 14,99 €

Nosilka slovenske zastave na zaključku zimskih olimpijskih iger v Pekingu bo tekačica na smučeh Anita Klemenčič. Poleg nje bo na slovesnosti 20. februarja izmed slovenskih športnikov le še ena tekačica Neža Žerjav. Preostali bodo takrat že doma ali na poti proti domovini, so sporočili iz slovenske olimpijske reprezentance.
Poleg obeh športnic bo na zaključni slovesnosti 24. zimskih olimpijskih iger še nekaj članov vodstva slovenske reprezentance, ki bodo takrat še v olimpijski vasi.
Olimpijske igre so se v Pekingu začele 4. februarja, ko sta slovensko zastavo na otvoritveni slovesnosti nosila smučarka Ilka Štuhec in deskar Rok Marguč. Med okoli 3000 športniki iz 91 držav je bilo 42 Slovencev.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji