Pred današnjim premiernim nastopom slovenske reprezentance na 86. SP v hokeju smo se pogovarjali z enim od udarnih adutov Robertom Saboličem. V kakšnem spominu ohranja premiero izpred šestih let, ko so bili risi nazadnje med elito? Kaj pravi o Švici, kjer si je nekoč služil hokejski kruh? Sicer pa prizorišče v Rigi zelo dobro pozna ...
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji