Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Kariera

Odziv na članek: Telekom Slovenije brez bonitetne ocene

Telekom bonite ni več dolžan zagotavljati
FOTO: Voranc Vogel/Delo
FOTO: Voranc Vogel/Delo
12. 11. 2019 | 17:00
1:22
V ponedeljek. 11. novembra, je bil na spletnih straneh Dela objavljen članek z naslovom »Telekom Slovenije brez bonitetne ocene«. Ker nas novinar pred objavo članka v zvezi s tem ni vprašal za pojasnilo, po tej poti pojasnjujemo, da skladno z določili veljavnih kreditnih pogodb in prospekta izdanih obveznic v Telekomu Slovenije bonitetne ocene nismo več dolžni zagotavljati. V družbi smo opravili ustrezno presojo ter se glede na plan pridobivanja novih virov financiranja odločili za prekinitev sodelovanja z bonitetno agencijo. Novinar je med drugim zapisal še, da je »Telekom zahteval umik bonitetne ocene 6. novembra, to je dva dni za tem, ko je javnosti razkril izgubljeno arbitražno sodbo«. Navedeno ne drži; v Telekomu Slovenije smo o svoji odločitvi bonitetno agencijo obvestili v začetku ...

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine