Upravljanje podjetij v lasti občin je dolga leta marsikje spominjalo na nekakšen divji zahod, saj občine, razen zakonskih določil niso imele smernic dobre prakse. To se je marsikje kazalo v spornih načinih upravljanja, pri čemer je še posebno pereča težava navzkrižje interesov in nezdružljivosti funkcij. A korporativno upravljanje teh podjetij naj bi se kmalu le začelo izboljševati.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji