V ločitvenem postopku Sandoza od Novartisa je Lek formalno postal del skupine Sandoz, sporoča ljubljanski farmacevt. Družba Novartis Pharma, ki je bila do zdaj lastnica deleža v Leku, je celoten delež prodala že prejšnji teden. Ločitveni postopek švicarskega velikana bo predvidoma zaključen v začetku zadnjega četrtletja. V nadaljevanju tudi o poslovanju Sandoza in Novartisa ter kaj še čaka Lek ob ločitvi.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji