Uprava in nadzorni svet Telekoma Slovenije bosta delničarjem na skupščini predlagala, da se letos ne deli dividend. Razlog je koriščenje državne pomoči zaradi visokih cen energije. V družbi namesto predlagajo, da se oblikovani bilančni dobiček deli prihodnje leto. Kako je lani poslovala družba?
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji