Berta je lepa knjiga, ampak sploh bralci z malo več kilometrine bodo ob njej bržkone dobili občutek že znanega, zato v smislu bralske izkušnje ali dogodivščine ni prav posebej razburljiva. Seveda pa lahko postane razburljivo, če bo knjiga koga zvabila v Snežniške gozdove na izlet, poiskat Berto ali koga od njenih. Če bo v kom prebudila tudi zavest o pomenu varovanja narave, pa še bolje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji