Občinski svetniki z amandmajem skušali preprečiti legalizacijo objekta. Inšpektorji na delu.

Galerija
Za hišo občinske uradnice je že izdana odločba o rušenju.
FOTO: Bojan Rajšek/Delo
Logatec – Predvsem zaradi logaške občinske uradnice, ki je v Žibršah zgradila objekt brez upravnih dovoljenj, je devet občinskih svetnikov iz vrst SDS, SD in liste Naša Notranjska vložilo amandma k predlogu odloka o spremembah in dopolnitvah odloka o občinskem prostorskem načrtu (OPN). Amandma so na tajnem glasovanju z večino glasov podprli, toda logaški župan Berto Menard je prepričan, da je zanj glasovalo premalo občinskih svetnikov.
Nekaterim občinskim svetnikom v Logatcu je zavrelo, ko so izvedeli, da ima tamkajšnja občinska uslužbenka, ki opravlja dela in naloge višje svetovalke za gospodarjenje s stavbnimi zemljišči [ime je znano uredništvu], na zemljišču s parcelno številko 1590/19 v katastrski občini Žibrše črno gradnjo, ki jo želi s sprejemom prostorskega akta legalizirati. ...
Komentarji