Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Ljubljana in okolica

Kako je logaška občinska uradnica gradila na črno

Občinski svetniki z amandmajem skušali preprečiti legalizacijo objekta. Inšpektorji na delu.
Za hišo občinske uradnice je že izdana odločba o rušenju.<br />
FOTO: Bojan Rajšek/Delo
Za hišo občinske uradnice je že izdana odločba o rušenju. FOTO: Bojan Rajšek/Delo
22. 9. 2020 | 07:00
5:11
Logatec – Predvsem zaradi logaške občinske uradnice, ki je v Žibršah zgradila objekt brez upravnih dovoljenj, je devet občinskih svetnikov iz vrst SDS, SD in liste Naša Notranjska vložilo amandma k predlogu odloka o spremembah in dopolnitvah odloka o občinskem prostorskem načrtu (OPN). Amandma so na tajnem glasovanju z večino glasov podprli, toda logaški župan Berto Menard je prepričan, da je zanj glasovalo premalo občinskih svetnikov. Nekaterim občinskim svetnikom v Logatcu je zavrelo, ko so izvedeli, da ima tamkajšnja občinska uslužbenka, ki opravlja dela in naloge višje svetovalke za gospodarjenje s stavbnimi zemljišči [ime je znano uredništvu], na zemljišču s parcelno številko 1590/19 v katastrski občini Žibrše črno gradnjo, ki jo želi s sprejemom prostorskega akta legalizirati. ...

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine