Vodilna zdravnika iz novomeške bolnišnice porabljata zadnje atome svoje energije in moči, da javnost obveščata, kako težke so razmere v bolnišnicah. Ne le v njihovi, tudi v drugih regijskih bolnišnicah je zdravnikov premalo, da bi lahko oskrbovali bolnike tako, kot jim določata strokovnost in etika.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji