Po drugi svetovni vojni se je odnos človeštva do narave spremenil, nujna sta bila veselje in optimističen pogled v prihodnost s kupom novih stvari, kar se je v čedalje večjih ciklih zavleklo do danes. Poraba naravnih virov se je potrojila, potrošništvo je eksplodiralo, požrešnost in pohlep pa sta postala normalna.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji