
Galerija



Postanite naročnik | že od 14,99 €

V Čudnem selu v občini Črnomelj se je ponoči z ogljikovim monoksidom zastrupilo več oseb. Po podatkih Centra za obveščanje RS so reševalci nujne medicinske pomoči Zdravstvenega doma Črnomelj na kraju oskrbeli enajst oseb in jih odpeljali v Splošno bolnišnico Novo mesto.
Pri transportu oseb v bolnišnico so reševalcem pomagali gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Črnomelj, ki so tudi prezračili prostore. Lastniku prostorov pa so do nadaljnjega odsvetovali kurjenje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji