Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Nogomet

Le Benjamin Šeško zna hitro zadati udarec Bayernu

Na Otoku slavijo belgijskega driblerja Dokuja in njegovega veteranskega rojaka De Bruyneja
Benjamin Šeško je takole proslavil nov velemojstrsko doseženi gol v bundesligi. FOTO: Annegret Hilse/Reuters
Benjamin Šeško je takole proslavil nov velemojstrsko doseženi gol v bundesligi. FOTO: Annegret Hilse/Reuters
5. 5. 2025 | 05:30
6:00

V članku preberite:

En mesec loči slovensko nogometno reprezentanco od njene junijske akcije, v kateri se bo v dveh prijateljskih tekmah merila z Luksemburgom (6. 6.) in BiH (10. 6.). Ta čas igra v najboljši formi napadalec Benjamin Šeško, ki je opozoril nase tudi konec tedna v derbiju Leipziga in Bayerna (3:3).

Razplet s točo golov je odprl prav Šeško z velemojstrskim golom že v 11. minuti tekme. Šlo je za enega od nasprotnih napadov Leipziga, ki ga je Šeško zaključil s strelom s tridesetih metrov, in sicer »na prvo« z zunanjim delom stopala, tega ni sposoben vsak nogometaš. Seveda je bilo 47.000 navijačev navdušenih, zanimiv pa je še en podatek. Bayern je v tej sezoni bundeslige le dvakrat prejel gol v prvih 15 minutah tekme, obakrat je to uspelo prav Beniju Šešku!

Zanimivo je tudi na Otoku, kjer si Angleži manejo roke pri delitvi položajev v Uefinih klubskih tekmovanjih. V treh Uefinih ligah naj bi namreč igralo deset angleških klubov, morda celo enajst, če bi se jim vse izšlo po načrtu tako v zadnjih dejanjih evropske in konferenčne lige ter v premier league. V slednji sta konec tedna opozorila nase predvsem dva nogometaša Manchester Cityja. Celotna zgodba na voljo le naročnikom.

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine