Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Nedelo

Joc Pečečnik: »Gospod Aleksander Čeferin, odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo«

Nekateri ga hvalijo, drugi pribijajo na križ. Nekateri v njem vidijo rešitelja, ki nam je dostavil prepotrebno medicinsko in zaščitno opremo, drugi trdijo, da je preplačal prevoz zanjo.
&raquo;Ni mi žal, čeprav je to moj prvi in verjet&shy;no zadnji posel, v katerem sem imel opravka z državo in problemi okoli takšnega poslovanja,&laquo; pravi Joc Pečečnik.<br />
FOTO: Mavric Pivk
»Ni mi žal, čeprav je to moj prvi in verjet­no zadnji posel, v katerem sem imel opravka z državo in problemi okoli takšnega poslovanja,« pravi Joc Pečečnik. FOTO: Mavric Pivk
18. 4. 2020 | 08:00
18:53
Verjetno velja stara modrost, da ima za žejnega kanglica vode v puščavi višjo ceno kot v sosednjem bifeju. Nas je zanimala njegova resnica in Joc Pečečnik nas ni razočaral – kot vedno je bil brez dlake na jeziku. V to dobavo sem šel kot državljan Republike Slovenije in zato, ker imam to državo rad,« ste o poslu z zaščit­no opremo povedali v intervjuju za Pop tv. Nekateri kljub dokazilom, računom, ki ste jih predložili, menijo, da boste bajno zaslužili. Kaj si mislite o tem? Vam je zaradi zlobnih jezikov kaj žal, da ste se posla sploh lotili, in ali v teh dneh ugotavljate, da morda vsi svoje domovine nimajo tako radi kot vi? Ni mi žal, čeprav je to moj prvi in verjet­no zadnji posel, v katerem sem imel opravka z državo in problemi okoli takšnega poslovanja. Za tisto peščico, ki išče ...

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine