Luka Dončić doživel boleči poraz (VIDEO)

Zbral je 25 točk, sedem podaj in šest skokov.
Fotografija: Luka Dončić. FOTO: Usa Today Uspw, Reuters Pictures
Luka Dončić. FOTO: Usa Today Uspw, Reuters Pictures

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je s svojim Dallasom v severnoameriški ligi NBA doživel enajsti poraz na 19 tekmah. Tokrat so igralci iz Teksasa izgubili v gosteh pri Utahu s 101 : 120. Dončić je v 32 minutah zbral 25 točk, sedem podaj in šest skokov.

Slovenec, ki je iz igre metal 8 : 17, je pri Dallasu imel premalo pomoči v napadu, naslednji najboljši strelec je bil s 13 točkami rezervist Jalen Brunson.

Pri Utahu, ki ima 15 zmag ob štirih porazih, se je izkazal Bojan Bogdanović z 32 točkami, svoj delež pa so prispevali tudi Mike Conley z 22 točkami in devetimi podajami, Jordan Clarkson z 18 točkami ter Rudy Gobert s 17 točkami in z 12 skoki.

Denver Vlatka Čančarja je gostoval v San Antoniu in prav tako izgubil, izid je bil 119 : 109 za domače, ki imajo tako kot gostje po 11 zmag in osem porazov. Čančar je igral minuto, a je njegova statistika ostala prazna. Njegov najboljši soigralec je bil spet Nikola Jokić s 35 točkami in z 10 skoki. Pri San Antoniu je DeMar DeRozan zbral 30 točk in 10 podaj.