Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Sobotna priloga

Zamudili smo dobre priložnosti za odškodninsko odgovornost nadzornikov

Pogovor s predsednikom Združenja nadzornikov Slovenije Gorazdom Podbevškom.
Gorazd Podbevšek Foto Jože Suhadolnik
Gorazd Podbevšek Foto Jože Suhadolnik
4. 7. 2020 | 06:00
5. 7. 2020 | 06:09
19:58
Združenje nadzornikov Slovenije (ZNS) je po dvanajstih letih dobilo novega predsednika. Gorazd Podbevšek je pred kratkim na tej funkciji nasledil Boruta Jamnika. V resnici bi moral to vlogo prevzeti že aprila, a je epidemija covida-19 zamaknila volilno skupščino. Podbevšek je pravnik, specializiran za korporativno upravljanje, pri združenju je bil doslej predsednik strokovnega sveta.   Borut Jamnik, sicer tudi šef Modre zavarovalnice, je bil na čelu nadzorniškega združenja kar tri mandate, torej dvanajst let. V očeh mnogih velja tudi za zelo vplivnega človeka v gospodarstvu. Kako se počutite v njegovih čevljih? (smeh) Zaradi funkcije v ZNS se ne počutim nič bolj vplivnega kot prej. Z združenjem strokovno sodelujem že osemnajst let in tudi pod vodstvom Boruta Jamnika združenja nisem ...

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine