Učinkoviti Cristiano Ronaldo zavihtel Arabce v četrtfinale

Portugalski zvezdnik v majici Al Nasra je bil z dvema goloma prvo ime dvoboja osmine finala azijske lige prvakov.
Fotografija: Cristiano Ronaldo in Sadio Mane sta motorja igre savdskega kluba Al Nasr. FOTO: Fayez Nureldine/AFP

Savdski nogometni klub Al Nasr, v majici katerega igra Cristiano Ronaldo, se je uvrstil v četrtfinale azijske lige prvakov, potem ko je na povratni tekmi osmine finala premagal savdski klub Al Fayha z 2:0 in tako potrdil zmago z 1:0 s prve tekme. Na prvi tekmi je Al Nasr slavil z golom Cristiana Ronalda ob asistenci Marcela Brozovića, v povratni pa je pred svojimi navijači slavil z 2:0.

Gostitelje je v vodstvo popeljal Otavio v 17. minuti, zmago pa je z golom v 86. minuti potrdil Ronaldo. Al Nasr se bo v četrtfinalu pomeril z Al Ainom iz Združenih arabskih emiratov, ki ga vodi nekdaj sloviti argentinski napadalec Hernan Crespo. Al Ain je v četrtfinalu zmagal proti Nasafu iz Uzbekistana. Prva tekma se je končala brez golov, v povratni pa je ekipa Crespa slavila z 2:1.