Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Rokomet

Daleč od tega, da bi se lahko pritoževali

Jure Dolenec zelo stvarno razmišlja o stanju in posledicah koronakrize v Španiji, kjer si služi kruh, ter o rokometu.
Jure Dolenec se zaveda, da so športniki, tudi v teh kriznih časih, plačilno v boljšem položaju kot navadni smrtniki, poudarja tudi, da si je Barcelona zaslužila nastop na zaključnem ­turnirju lige prvakov. FOTO: Blaž Samec
Jure Dolenec se zaveda, da so športniki, tudi v teh kriznih časih, plačilno v boljšem položaju kot navadni smrtniki, poudarja tudi, da si je Barcelona zaslužila nastop na zaključnem ­turnirju lige prvakov. FOTO: Blaž Samec
Marko Uršič
28. 5. 2020 | 10:00
5:17
Torkov zbor moške rokometne reprezentance na Kodeljevem je bil v času virusne krize za igralce kot kapljica vode v Sahari. Vsi so se razveselili ponovnega srečanja in druženja, smejalo se je selektorju Ljubomirju Vranješu, razpoložen je bil tudi španski legionar Jure Dolenec. Ker je v slovenski izbrani vrsti že kot inventar, je imel marsikaj povedati.   V Sloveniji ste po vrnitvi s Pirenejskega polotoka že od 9. maja. Kako ste preživeli zadnje obdobje stroge izolacije v Barceloni, saj je bila Španija ena od držav, ki je bila najhuje prizadeta zaradi pandemije koronavirusa? No, po začetni zelo omejujoči karanteni smo se ob sproščanju ukrepov za kakšno uro z družino in otroki lahko tudi spustili do plaže. Pozneje ni bilo tako hudo, kot se sliši.   Izolacija z ustavitvijo tekmovanj je ...

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine