Kadroviki in drugi, ki se ukvarjajo z zaposlovanjem, opažajo, da se na slovenski trg dela vračajo nekateri migrantski delavci, ki so zaradi poslabšanja gospodarskih razmer službo izgubili v Avstriji in Nemčiji ter drugih okoliških državah. Na zavodu za zaposlovanje sicer opažajo nekaj priliva kadrov, ki so delali v tujini, vendar to za zdaj v večji meri ne vpliva na število brezposelnih.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji