Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Kolesarstvo

»Roglič in Pogačar bosta dobila vse, kar potrebujeta«

Predsednik KZS Tomaž Grm upa, da bodo slovenski klubi kljub težkim razmeram še vzgajali šampione.
Predsednik KZS Tomaž Grm upa, da bo tudi v prihodnje vladalo takšno zanimanje za DP. FOTO: Leon Vidic/Delo
Predsednik KZS Tomaž Grm upa, da bo tudi v prihodnje vladalo takšno zanimanje za DP. FOTO: Leon Vidic/Delo
3. 7. 2020 | 09:00
6. 7. 2020 | 13:58
8:10
Primož Roglič in Tadej Pogačar sta dragulja v slovenski kolesarski kroni. To je bilo razvidno tudi ob njunih izrednih dvobojih za naslov slovenskega prvaka v cestni vožnji in vožnji na čas pod Krvavcem in na Pokljuki. Z velikim zanimanjem ju je spremljal ves kolesarski svet, ki pričakuje, da se bosta potegovala za najvišja mesta na Touru. Pri Kolesarski zvezi Slovenije finančno in organizacijsko stežka sledijo tekmovalnim dosežkom številke ena in 10 na svetu (oba letno zaslužita nekajkrat več kot znaša proračun zveze, 700.000 evrov), predsednik Tomaž Grm pa pravi, da bo krovna organizacija poskušala čim bolje unovčiti kolesarsko eksplozijo, ki je pri nas odjeknila tudi zaradi njiju.   Letošnji državni prvenstvi si bo slovenska kolesarska javnost brez dvoma zapomnila, kako ocenjujete ...

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine