Domžalčan Gregor Sorčan odbijal soboške strele

V zadnji tekmi 17. kola 1. SNL v Murski Soboti neodločeno.
Fotografija: Gol Nina Kouterja (v sredini) je bil premalo za soboško zmago in za  drugo mesto Mure, ki jo je na lestvici prehitela Olimpija. FOTO: Jure Banfii/Sobotainfo

V zadnji tekmi 17. kola 1. SNL sta se Mura in Domžale razšla brez zmagovalca z 1:1. Sobočani so bili veliko boljši, toda v domžalskih vratih je blestel Gregor Sorčan. Po prvem polčasu je bila Mura v vodstvu z golom Nina Kouterja, ki je dosegel že peti prvenstveni gol. V drugem polčasu je končni izid v 84. minuti iz bližine postavil Dario Kolobarić. Mladi 20-letni Idrijčan je dosegel že svoj sedmi ligaški gol.

Prvenstvo se bo nadaljevalo že jutri z uvodno tekmo 18. kola med Bravom in Olimpijo v Spodnji Šiški, derbi pa bo v četrtek v Ljudskem vrtu, kjer bo gostovala Mura.