Lionel Messi in soborci so ga še enkat polomili

Nogometaši Barcelone so z domačim porazom proti Granadi zapravili priložnost za prevzem vodstva na lestvici.
Nogometaši Granade se veselijo uspeha, gostitelji razočarano zapuščajo igrišče na štadionu Camp Nou. FOTO: Albert Gea/Reuters
29. 4. 2021 | 21:25
29. 4. 2021 | 21:26
1:06
Po spodrsljajih Atletica in Reala iz Madrida se je nogometašem Barcelone ponujala priložnost za prevzem vodstva po 33 kolih španske lige, a so jo zapravili. Kljub vodstvu z 1:0 ob polčasu so na koncu ostali praznih rok, saj so igralci Malage v nadaljevanju dvakrat zadeli in zmagali z 2:1.

Lionel Messi je že 23. minuti popeljal Barço v vodstvo, a sta Darwin Machis (63.) in Jorge Molina (79.) prinesla zmago osmi Granadi.

Špansko prvenstvo se bo nadaljevalo konec tedna. Atletico in Real bosta nastopila v soboto, prvi v gosteh proti Elcheju, drugi doma z Osasuno. Barcelono v nedeljo zvečer čaka gostovanje v Valencii, Sevilla pa bo v ponedeljek gostila Athletic Bilbao.