Skladno z zavezami iz koalicijske pogodbe vlada pripravlja dva zakona, ki naj bi uredila udeležbo delavcev pri dobičku in lastništvo zaposlenih, oba pa bosta potrebovala ustrezno davčno ureditev, ki bo to spodbujala. Inštitut za ekonomsko demokracijo je pred kratkim spet opozoril, da sta oba zakona pomembna za reševanje določenih izzivov v slovenskem gospodarstvu, tudi nasledstva v podjetjih.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji