Te dni mineva 30 let, odkar se je zgodil genocid nad bošnjaškim prebivalstvom v Srebrenici. Zgodilo se je petdeset let po koncu druge svetovne vojne, ko se je svet zaklel, da se kaj takega ne sme nikoli več ponoviti. V tem imenu je tudi nastala Organizacija združenih narodov. Bošnjaškemu prebivalstvu so jamčili zaščito, vendar so jih naposled Združeni narodi, Unprofor in Nato pustili na cedilu.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji