
Galerija



Postanite naročnik | že od 14,99 €

Družba T-2 je za nacionalno mobilno gostovanje podpisala pogodbo z operaterjem A1 za naslednje petletno obdobje. Za naročnike T-2 prehod k drugemu nacionalnemu mobilnemu ponudniku pomeni višjo kakovost mobilnih storitev z dostopom do tehnologije 5G in VoLTE, ob boljšem delovanju storitve pa se bo s hitrejšim in zmogljivejšim podatkovnim prenosom izboljšala tudi njihova uporabniška izkušnja, so sporočili iz T2.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji