Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Drugo

Albon besen na Hamiltona: Lewis je slab poraženec!

Velika nagrada Avstrije v formuli 1 ponudila vrhunski spektakel. Kdor pravi, da dirke niso več zanimive, jih očitno ne gleda.
Alexander Albon (na fotografiji) je prepričan, da bi lahko v Spielbergu – če ne bi imel bližnjega srečanja z Lewisom Hamiltonom – celo zmagal. FOTO: Reuters
Alexander Albon (na fotografiji) je prepričan, da bi lahko v Spielbergu – če ne bi imel bližnjega srečanja z Lewisom Hamiltonom – celo zmagal. FOTO: Reuters
7. 7. 2020 | 09:00
4:26
Ljubljana – O formuli 1 v zadnjih letih govorijo vse mogoče. Nekateri pravijo, da dirke niso več zanimive, drugi celo, da so postale dolgočasne. A očitno to trdijo tisti, ki preizkušenj v kraljevskem avtomobilističnem razredu ne gledajo več. Če bi jih namreč (še) spremljali, zagotovo ne bi govorili tako. Nedeljska velika nagrada Avstrije v Spielbergu, prva v letošnjem koledarju za svetovno prvenstvo, je namreč znova ponudila vrhunski spektakel. In za to sploh ni bil potreben dež, ki običajno tako zelo popestri dogajanje na stezi. Ko so se po dolgem premoru zaradi pandemije novega koronavirusa spet prižgale zelene luči (oziroma so ugasnile rdeče), so se dirkači pognali po progi kakor psi, ko se snamejo z verige. Že od daleč se je videlo, kako zelo so pogrešali dirke. Nič čudnega, ko pa ...

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine