Slovenska nogometna reprezentanca je prestala zadnjo tekmo pred odhodom na euro v Nemčijo. V Stožicah je pred več kot 11.000 gledalci remizirala z Bolgarijo. Kaj je ponudila strokovnemu štabu in občinstvu igra domače vrste? Kako je s statusom Mihe Blažiča, Benjamina Verbiča in Petra Stojanovića, ki jih že nekaj časa ni na igrišču? Kako selektor Matjaž Kek vidi sklepni teden pred premiero na SP?
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji