Zadnjeuvrščeni Kidričani ustavili zmagoviti pohod Domžalčanov

Nogometaši Aluminija in Domžal so se v uvodni tekmi 24. kola 1. SNL razšli z neodločenim izidom.
Fotografija: Nogometaši Aluminija so presenetili Domžalčane. FOTO: Leon Vidic/Delo
Nogometaši Aluminija so presenetili Domžalčane. FOTO: Leon Vidic/Delo

Uvodna tekma 24. kola 1. SNL se je med nogometaši Aluminija in Domžal razpletla z neodločenim izidom 1:1 (0:0). Zadnjeuvrščeni Kidričani so tako ustavili zmagoviti pohod »rumene družine«.

V Kidričevem je dišalo že po pravi senzaciji. Igralci Aluminija so namreč v 69. minuti prešli celo v vodstvo, potem ko je v polno zadel Nik Marinšek. Da Domžalčani, ki so pred tem dvakrat zapored zmagali, vendarle niso ostali povsem praznih rok, je enajst minut pozneje poskrbel Arnel Jakupović, ki je izenačil na 1:1. To je bil tudi končni izid tekme.